Galeria parafialna

Konkurs Św.Jan Paweł II w oczach dzieci.

Wspomnienie Św.Jana Pawła II

Dzisiaj 15 października po Mszy św. wspominaliśmy pontyfikat Św. Jana Pawła II.

Dziękuję za wspólną modlitwę , śpiewanie pieśni papieskich oraz obejrzenie wspomnień od narodzin do Pontyfikatu  Św. Jana Pawła II.

Nabożeństwo Fatimskie 2017r.

Dzisiaj 13 października 2017r. uczestniczyliśmy w Nabożeństwie Fatimskim z okazji 100 rocznicy ostatniego Objawienia Fatimskiego.
Bóg zapłać za wspólną modlitwę !

Suma Odpustowa 2017

Podziękowania!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach odpustowych ku czci św. Faustyny. Dziękuję Sumiście: Ks. Dariuszowi Mazurowi; „zjednoczonym siłom śpiewaczym”- p. organiście, chórowi i zespołowi młodzieżowemu; całej służbie liturgicznej: szafarzom, lektorom i ministrantom; panu kościelnemu; pocztom sztandarowym i wszystkim uczestnikom za przybycie na uroczystości, mimo fatalnej pogody i wspólną modlitwę. Paniom z „Caritasu” dziękuję za rozdawanie słodkich serduszek. Serdeczne podziękowanie kieruję do pań, które przystroiły kościół; szczególne podziękowanie dla pani Janki Potrawiak za ufundowanie dwóch relikwiariów i nowego relikwiarza dla relikwii św. Faustyny. Wszystkim wielkie Bóg Zapłać !

Niedziela Palmowa 2017r.

Dzisiejszą Niedzielą Palmową(09 kwietnia) rozpoczęliśmy najważniejszy i najbardziej uroczysty okres w roku liturgicznym - Wielki Tydzień.

Więcej artykułów…