Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.09.2019r.

 

1. Dziś 24  niedziela zwykła.

2. W środę wspominamy św. Stanisława Kostkę, patrona polskiej młodzieży. Ks. Arcybiskup Metropolita obchodzi swoje imieniny.

3. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie Wspólnoty Różańcowej.

4. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszam   kandydatów do bierzmowania tym razem  z klas siódmych.

5. Spotkania Chóru Parafialnego w każdy czwartek o godzinie 20.00 w Domu Parafialnym.

6. W kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy można zobaczyć wystawę poświęconą historii Pomnika Wdzięczności, który wzniesiono w Poznaniu w okresie międzywojennym. W sobotę po wieczornej mszy św. projekcja filmu związana z dziejami pomnika i krótki wykład na ten temat. Przed kościołem w przyszłą sobotę i niedziele będzie można wesprzeć dzieło odbudowy pomnika kupując okolicznościowe gadżety.

7. We wtorek i środę biuro parafialne nieczynne z powodu malowania.

 

Ks. Zbigniew Gutowski