Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.09.2019r.

1. Dziś 24  niedziela zwykła.

2. W środę wspominamy św. Stanisława Kostkę, patrona polskiej młodzieży. Ks. Arcybiskup Metropolita obchodzi swoje imieniny.

3. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie Wspólnoty Różańcowej.

4. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszam   kandydatów do bierzmowania tym razem  z klas siódmych.

5. Spotkania Chóru Parafialnego w każdy czwartek o godzinie 20.00 w Domu Parafialnym.

6. W kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy można zobaczyć wystawę poświęconą historii Pomnika Wdzięczności, który wzniesiono w Poznaniu w okresie międzywojennym. W sobotę po wieczornej mszy św. projekcja filmu związana z dziejami pomnika i krótki wykład na ten temat. Przed kościołem w przyszłą sobotę i niedziele będzie można wesprzeć dzieło odbudowy pomnika kupując okolicznościowe gadżety.

7. We wtorek i środę biuro parafialne nieczynne z powodu malowania.

Ks. Zbigniew Gutowski