Ogłoszenia Duszpasterskie 23.06.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.06.2019r.

1. Dziś 12 niedziela zwykła, Dzień Ojca.

2. Bardzo dziękuję parafianom obu parafii za przygotowanie obu ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała, oraz wszystkim za udział i wspólną modlitwę oraz manifestację naszej wiary.

3. Do czwartku przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna codziennie po Mszy Św. o godz. 18.30. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

4. Biuro parafialne będzie czynne tylko we wtorek ! W środę i sobotę będzie nieczynne !

5. W poniedziałek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

6. W środę nie będzie nowenny !

7. W środę o godz. 10.00 Msza Św. w int. rolników oraz z prośbą o dobre urodzaje.

8. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy Św. procesja do czterech ołtarzy przy kościele. Do udziału w procesji zapraszam poczty sztandarowe, Matki Różańcowe ze świecami i dziewczynki sypiące kwiatki. Proszę przynosić kwiatki i składać do kosza w kruchcie kościoła.

9. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – nie ma postu. Msza Św. o godz. 18.30 i po niej procesja wokół kościoła do jednego ołtarza. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

10. W sobotę uroczystość św. app. Piotra i Pawła.

11. W przyszłym tygodniu zbierać będziemy dodatkowe ofiary na potrzeby Stolicy Świętej.

12. Bardzo dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną i wpłaty na konto parafialne. Daninę złożyło 249 rodzin. Bóg Zapłać !

13. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Fatimy proszę o kolejne wpłaty.

14. Wszystkim Parafianom, zwłaszcza dzieciom i młodzieży Życzę udanego, dobrego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji !

15. Zmarł Śp. Michał Barczyk z ul. Jesiennej. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 18.30. Pogrzeb na Junikowie w czwartek o godz. 8.50. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.