Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.06.2019r.

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

 

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.06.2019r.

 

  1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszach Św. zbieramy ofiary na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Za wszystkie bardzo dziękuję. Bóg Zapłać !

  2. Dzisiaj o godz. 18.00 odbędzie się w naszym kościele koncert w ramach XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Msza Św. będzie odprawiona o godz. 17.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.30 !

  3. We wtorek 18 czerwca o godz. 16:00 Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież z rodzicami.

  4. W czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msza św. o godz. 10.00 i ok. 11.30, nie ma Mszy wieczornej . Po Mszy o 10.00 procesja ulicami: Fabianowską, Kolejową, Grunwaldzką i Szkolną. Drugi i trzeci ołtarz przygotują parafianie parafii błog. Jerzego. Pierwszy ołtarz proszę by przygotowały Róże Różańcowe a czwarty ministranci i szafarze z rodzinami. Bardzo proszę aby w środę na godz. 19.00 przyszły do kościoła grupy przygotowujące dekoracje oraz osoby, które chcą pomóc. Do udziału w procesji zapraszam: poczty sztandarowe, dziewczęta do niesienia figury M.B. Fatimskiej, chłopców niosących relikwia św. Faustyny, Matki Różańcowe ze świecami, dziewczynki sypiące kwiatki i dzieci komunijne w albach. Proszę przynosić kwiatki i składać do kosza w kruchcie kościoła.

  5. Od piątku przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna codziennie po Mszy Św. o godz. 18.30. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

  6. Bardzo dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną i wpłaty na konto parafialne. Daninę złożyło 247 rodzin. Bóg Zapłać !

  7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Fatimy proszę o kolejne wpłaty.

  8. Zmarł nasz parafianin Śp. Wacław Hildebrand z ul. Kolejowej. Msza Św. pogrzebowa i pogrzeb na cmentarzu w Skórzewie w poniedziałek 17 czerwca o godz. 16.30. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.