Ogłoszenia Duszpasterskie 02.06.2019r.

Ogłoszenia Duszpasterskie 02.06.2019r.

1. Dziś 6 Niedziela Wielkanocna, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Dzień Dziękczynienia. Po Mszach Św. zbieramy ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

2. Biuro par. będzie czynne we wtorek, środę i sobotę.

3. W pierwszy czwartek i piątek od godz. 16.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja oraz okazja do spowiedzi św.

4. W pierwszy piątek objazd chorych od g. 9.00.

5. Codziennie w czerwcu będą krótkie nabożeństwa na zakończenie Mszy św. wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św. Koniec Okresu Wielkanocnego. Zbierać będziemy ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

7. Bardzo dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną i wpłaty na konto parafialne. Daninę złożyło 241 rodzin. Bóg Zapłać !

8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Fatimy proszę o kolejne wpłaty i uzupełnienie danych osobowych.

9. Zwolniło się jedno miejsce na pielgrzymkę do Fatimy. Osobę zainteresowaną proszę o kontakt ze mną – proboszczem.

10. Zmarła nasza parafianka Śp. Władysława Dziamska z ul. Grunwaldzkiej. Msza św. pogrzebowa będzie odprawiona w środę 5 czerwca o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu w Komornikach i potem tam pogrzeb. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu.