Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 21.04.2019r.

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 21.04.2019r.

Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego,

Życzę drogim parafianom i przybyłym gościom owocnego przeżywania Tajemnicy

Paschalnej

i radości wypływającej ze spotkania z Jezusem.

Niech Zmartwychwstały Chrystus

wypełni nasze serca pokojem i miłością

oraz umocni naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem,

życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią, ufności nad zwątpieniem.

Niech Maryja, Matka Nadziei wyjedna nam potrzebne łaski,

abyśmy patrząc na pusty grób Jezusa, uwierzyli jeszcze mocniej,

że Ten, który zmartwychwstał, ma moc przemienić nas i naszą codzienność.

Szczęść Boże !

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tegorocznego Triduum Paschalnego. Dziękuję za przygotowanie i budowę kaplic adoracji, zakupienie i ułożenie kwiatów i przygotowanie liturgii. Wszystkim serdeczne Bóg Zapłać !

2. Bardzo dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną i wpłaty na konto parafialne. Bóg Zapłać !

3. Msze w drugi dzień świąt wg porządku niedzielnego. Zbierać będziemy ofiary na WT UAM, KUL i Szkoły Katolickie.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych będzie w czwartek 25 kwietnia o godz. 19.00 w kościele.

6. W piątek w oktawie Wielkanocy nie ma postu.

7. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. Zbierać będziemy ofiary na Caritas Archidiecezjalną. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam ! Proszę aby dzieci przyniosły skarbonki, do których zbierały ofiary na pomoc dla seniorów. Oczywiście te, które jeszcze skarbonek nie przyniosły.