Get Adobe Flash player

Przywitanie ks. Szymona Nowickiego

Ks. Szymon Nowicki urodził się 6 lipca 1979r. w Poznaniu. Pochodzi z parafii Miłosierdzia Bożego znajdującej się na os. Sobieskiego. W roku 1998 zdał maturę po czym wstąpił do seminarium, a święcenia kapłańskie przyjął w 2004r. Jego pierwszą parafią do której był skierowany była parafia w Rakoniewicach. Następnie trafił jako wikariusz do poznańskiej fary, a w roku 2012 został przeniesiony do Plewisk i od 25 sierpnia pełni posługę wikariusza w naszej parafii.


Instrukcja obsługi galerii.

Po kliknięciu w miniaturkę pojawi się obraz w pełnej rozdzielczości. W górnej części obrazu znajdują się dwa przyciski po prawej po najechaniu w odpowiednie miejsce pojawi się napis "Next" po kliknięciu w niego wyświetli się kolejne zdjęcie. Po lewej stronie w odpowiednim miejscu po najechaniu kursorem myszy pojawi się napis "Prev" (Previous ang. poprzedni), po kliknięciu zostaniemy cofnięci do poprzedniego zdjęcia.

Aby przejść do następnego zdjęcia można też kliknąć po prostu w obraz aktualnie oglądany.