Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.03.2019r.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach      ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911                                                   e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl                                            Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336


Ogłoszenia Duszpasterskie 17.03.2019r.


1. Dziś 2 niedziela Wielkiego Postu. Dzień modlitw, postu i solidarności z              misjonarzami. Zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.                                  Ofiary na potrzeby gospodarcze naszej parafii zbierać będziemy w przyszłą       niedzielę – 24.03.

2. Biuro par. będzie czynne normalnie, czyli we wtorek, środę i sobotę.

3. Kandydatów do bierzmowania z kl. 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum          zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 18.03. o godz. 18.00 do salki              parafialnej. Proszę o  uzupełnienie dokumentów ( akty chrztu ) i danych                 ( świadków bierzmowania ).

4. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Po Mszy św.  odprawimy nabożeństwo do św. Józefa.

5. W środę o g. 18.00 nowenna do NMP Nieust. Pomocy. Prośby i  podziękowania można składać do skrzynki pod chórem.

6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 17.00 i o g. 18.00 dla  wszystkich.

7. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem       pasyjnym. Kazania głosi ks. Piotr Kuś Dyrektor Szkoły Katolickiej w   Poznaniu. Serdecznie zapraszam ! Msza św. będzie zaraz po Gorzkich  Żalach ok. godz. 17.40. Nie będzie Mszy o godz. 18.30 !

8. Bardzo dziękuję za składane ofiary na daninę diecezjalną - złożyło ją już w tym roku 65 rodzin naszej parafii. Daninę proszę składać w biurze    parafialnym, w zakrystii lub do skrzynki pod chórem. Proszę nie wkładać do koszyczków na składkę. Dziękuję też za „cegiełki” i wpłaty na konto parafialne. Bóg Zapłać !

9. Caritas Parafialna zbiera „Dary Serca”, produkty żywnościowe dla potrzebujących naszej parafii. Można je składać do kosza przy kaplicy.

10. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Łagiewnik, Bochni,            Sandomierza,      Kazimierza Dolnego i Łodzi w dniach 01.- 04. Lipca. Koszt i       dokładny plan zostanie podany później. Zapisy w zakrystii i biurze par. Wpłata 300 zł.