Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 10.02.2019r.

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 10.02.2019r.

1. Dziś 5 niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu Msza św. będzie tylko w poniedziałek i wtorek.

3. W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego.

4. W środę święto św. Cyryla mnicha i Metodego bp., patronów Europy.

5. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza młodzież na kolejne spotkanie w duchu Taize. Będziemy wielbić Pana śpiewem i grą na instrumentach. Nie masz planów na walentynki – już masz – przyjdź do nas. Czwartek 14 lutego godz. 20.00. Po wspólnej modlitwie zapraszamy na Walentynowy poczęstunek na plebanii.

6. Biuro par. będzie czynne tylko w sobotę od 9.00 do 10.00.

7. Bardzo dziękuję za składane ofiary na daninę diecezjalną. Dziękuję też za „cegiełki” i wpłaty na konto parafialne. Bóg Zapłać !

8. Spotkanie Wspólnoty Świętej Rodziny odbędzie się w niedzielę 17.02.2019r. o godz. 15.00 na probostwie. Zapraszamy małżeństwa.

9. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy dodatkowe ofiary na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Z góry za wszystkie bardzo dziękuję. Bóg Zapłać !

10. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Łagiewnik, Bochni, Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Łodzi w dniach 01.- 04. Lipca. Koszt i dokładny plan zostanie podany później. Zapisy w zakrystii i biurze par. Wpłata 300 zł.

11. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do udanego baliku dla dzieci. Dziękuję za możliwość wynajęcia sali, tym, którzy ją przygotowali i posprzątali, za upieczenie ciast, prowadzenie kawiarenki, prowadzenie zabaw z dziećmi, za dostarczenie fantów, kupno czekolad i cukierków. Osobno pragnę podziękować zaangażowanej młodzieży, która fantastycznie bawiła dzieci. Dziękuję wszystkim rodzicom i dzieciom za piękne przebrania i wspólną zabawę !

12. W poniedziałek 18 lutego o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z uczniami 3 kl. Gimnazjum i 8 kl. Szkoły Podstawowej, którzy w tym roku będą bierzmowani. Spotkanie będzie w salce na probostwie. Temat spotkania: Kim jestem ?