Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 03.02.2019r.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 03.02.2019r.

 

  1. Dziś 4 niedziela zwykła. Po Mszach zbieramy ofiar na Klasztory Klauzurowe.

  2. W tym tygodniu Mszy św. nie będzie.

  3. W poniedziałek i wtorek na godz. 16.00 zapraszam wszystkich, którzy mogą pomóc w rozbieraniu dekoracji świątecznych w kościele.

  4. Biuro par. będzie czynne tylko w sobotę od 9.00 do 10.00.

  5. Bardzo dziękuję za składane ofiary na daninę diecezjalną. Dziękuję też za „cegiełki” i wpłaty na konto parafialne. Bóg Zapłać !

  6. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Łagiewnik, Bochni, Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Łodzi w dniach 01.- 04. Lipca. Koszt i dokładny plan zostanie podany później. Zapisy w zakrystii i biurze par. Wpłata 300 zł.

 

BALIK PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI I RODZICÓW !

 

Organizujemy wspólnie z par. bł. Jerzego Popiełuszki balik przebierańców dla dzieci obu naszych parafii. Balik odbędzie się w dzisiejszą niedzielę 3 lutego od godz. 15.00 w Sali Wiejskiej „REMIZA”. Zapraszamy wszystkie dzieci naszych parafii w przebraniach. Zachęcamy rodziców aby też się przebrali ! Chcemy zorganizować loterię fantową, na którą potrzebujemy fanty.

Fanty – nowe zabawki i słodycze – można przynosić na probostwo lub do zakrystii albo bezpośrednio na salę. Wszelka pomoc mile widziana. Panie prosimy o upieczenie placków i przyniesienie na salę.