Get Adobe Flash player

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.12.2018r.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w

Plewiskach ul. Szkolna 62 tel. :508 933 911                                                  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.parafiaplewiska.pl

Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.12.2018r.

 

1. Dziś 4 niedziela Adwentu.

2. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu nieczynne !

3. W poniedziałek 24.12. Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00.

4. We wtorek uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie będzie Mszy o godz. 8.00 rano !     Pozostałe Msze św. tak jak w niedzielę.  W środę wszystkie Msze jak w niedzielę.

5. W czwartek i piątek nie będzie Mszy św.

6. W czwartek 27 grudnia 100 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Proszę  o wywieszenie flag narodowych.

7. W sobotę 29 grudnia zapraszam na spotkanie opłatkowe wszystkie grupy duszpasterskie i tych co pomagają przy parafii : Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną, Żywy Różaniec, Caritas, Wspólnotę Świętej Rodziny, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. z żonami, pana kościelnego,  ministrantów z   rodzicami, pana organistę, zespół dziecięcy z rodzicami oraz ich prowadzących, zespół młodzieżowy, chór. Spotkanie odbędzie się w Sali wiejskiej „REMIZA”. Początek o godz. 15.00 ! Panie proszę o upieczenie placków i przyniesienie na spotkanie.

8. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

9. Bardzo dziękuję za składane ofiary na daninę diecezjalną – złożyło ją do tej pory 246 rodzin naszej parafii, na ok. 1200. Dziękuję też za „Cegiełki” i wpłaty na konto parafialne.            Bóg Zapłać !

10.W zakrystii i biurze par. są do nabycia kalendarze naszej parafii na przyszły 2019r. z       podanymi najważniejszymi informacjami .

11.Bardzo proszę mieszkańców osiedla „Brzozowy Gaj” o zgłaszanie chęci przyjęcia kolędy. Zgłaszać się można w zakrystii lub biurze parafialnym. Kolęda będzie u zgłoszonych rodzin.

12.Kolęda – duszpasterskie odwiedziny rodzin rozpocznie się od 2 stycznia 2019r. Początkowy plan zamieszczony jest na odwrocie, na stronie internetowej oraz w gablocie. Podczas kolędy w dni powszednie od poniedziałku do piątku Msze św. będą o godz. 10.15 a kolęda będzie się rozpoczynać o 16.00, w soboty od godz. 10.30.

13.Bardzo dziękuję panu Tadeuszowi z ul. Malinowej za ofiarowane po raz kolejny choinki. Dziękuję także wszystkim, którzy zrobili tegoroczne dekoracje. Bóg Zapłać !