Suma Odpustowa 2017

Podziękowania!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach odpustowych ku czci św. Faustyny. Dziękuję Sumiście: Ks. Dariuszowi Mazurowi; „zjednoczonym siłom śpiewaczym”- p. organiście, chórowi i zespołowi młodzieżowemu; całej służbie liturgicznej: szafarzom, lektorom i ministrantom; panu kościelnemu; pocztom sztandarowym i wszystkim uczestnikom za przybycie na uroczystości, mimo fatalnej pogody i wspólną modlitwę. Paniom z „Caritasu” dziękuję za rozdawanie słodkich serduszek. Serdeczne podziękowanie kieruję do pań, które przystroiły kościół; szczególne podziękowanie dla pani Janki Potrawiak za ufundowanie dwóch relikwiariów i nowego relikwiarza dla relikwii św. Faustyny. Wszystkim wielkie Bóg Zapłać !