Ogłoszenia Duszpasterskie 17.09.2017r.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Faustyny w Plewiskach

Ul. Szkolna 62          tel.:508 933 911 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.parafiaplewiska.pl Konto bankowe: 68 1090 1362 0000 0001 0055 6336

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.09.2017r.

1. Dziś 24 niedziela zwykła. Dziś zbieramy dodatkowe ofiary na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Za wszystkie z góry bardzo dziękuję. Bóg Zapłać !

2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego przekazu, oraz rozpoczynamy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, oraz imieniny ks. Arcybiskupa Metropolity.

4. W środę o g. 18.00 nowenna do MB Nieust. Pomocy. Prośby i podziękowania proszę składać do skrzynki przy kaplicy.

5. Biuro parafialne będzie czynne tylko  we wtorek  ,w środę i sobotę  będzie nieczynne !

6. W czwartek święto św. Mateusza ap. i ew.

7. W czwartek o godz. 3.00 wyjazd pielgrzymki parafialnej do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie i do Pragi.

8. W każdą sobotę o godz. 10.30 w salce na probostwie odbywać się będą próby dla dzieci śpiewających w chórku. Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do śpiewania.

9. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

10. Bardzo dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną. Złożyło je do tej pory 173 rodziny naszej parafii na 1121 odwiedzonych po kolędzie. Dziękuję też za cegiełki i wpłaty na konto parafialne. Serdeczne Bóg Zapłać !