previous arrow
next arrow
Slider
  1. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko w sobotę. Od poniedziałku do środy włącznie nie będzie mszy św. W tym czasie biuro parafialne nieczynne. W sytuacjach pilnych proszę kontaktować się z ks. Rafałem Grochowiakiem proboszczem parafii bł. Jerzego.
  2. W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie z młodzieżą klas siódmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. W czwartek 20 lutego po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Pragnę także uspokoić rodziców przyszłorocznych dzieci pierwszokomunijnych, terminy uroczystości, jeśli zostały wyznaczone przez mojego poprzednika, nie zmienią się.
  5. Na plakacie w gablocie i na stolikach przy wyjściu z kościoła znajdują się informacje dotyczące możliwości wsparcia kosztownej operacji za granicą Franka Urbaniaka z naszej parafii, którego rodzice walczą by dziecko mogło normalnie chodzić. Zachęcam do pomocy.

Ks. Zbigniew Gutowski