previous arrow
next arrow
Slider

Dziś pierwsza niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny w Kościele pod hasłem Eucharystia daje życie.

Za tydzień niedziela pomocy Kościołowi na wschodzie. My w naszej parafii już dziś gościmy ks. Rusłana z Ukrainy, który podzieli się z nami Słowem Bożym, a po mszy św. będzie zbierać ofiary.

Od poniedziałku do piątku msze św. roratnie o godzinie 18.00. Caritas Parafialna ( jak zawsze w Adwencie ) rozprowadza świece.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek od 17.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek od godziny 9.00. objazd Chorych. O godzinie 16.30. wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godzinie 8.00. msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

W przyszłą niedzielę na mszy św. o godzinie 12.00. świecenie medalików dzieciom pierwszokomunijnym.

Zapraszam do modlitwy szczególnie w intencji o dobre przeżycie dla całej Wspólnoty Parafialnej Nawiedzenia Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie. Przypominam, że to niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce już niebawem 15 grudnia. Wcześniej przeżyjemy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi ks. Rafał Krakowiak. Szczegółowy plan Nawiedzenia dostępny w gablocie ogłoszeń i na wydruku przy ogłoszeniach, także na stronie parafialnej.

Ks. Zbigniew Gutowski