Slider

Dziś Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy stary rok liturgiczny w Kościele.

Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Gościć będziemy ks. Rusłana z Ukrainy, który podzieli się z nami Słowem Bożym, a po mszy św. będzie zbierać ofiary na budowę kościoła.

W piątek po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klasy VIII.
W czwartek po mszy św. zapraszam Radę Parafialną i Ekonomiczną oraz cały Komitet Organizacyjny przygotowujący Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w poniedziałek i wtorek modlitwa różańcowa przed mszą św.

W piątek o godzinie 18.15. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam do modlitwy szczególnie w intencji o dobre przeżycie dla całej Wspólnoty Parafialnej Nawiedzenia Matki Bożej w Jasnogórskiej Ikonie. Przypominam, że to niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce 15 grudnia. Wcześniej przeżyjemy Rekolekcje Parafialne, które poprowadzi ks. Rafał Krakowiak.

Ks. Zbigniew Gutowski